مجله خبری زودتولز

۱۰ ابزار مهم در کارهای فنی

در اینجا لیستی از ابزار های اولیه که باید در هر جعبه ابزارخانگی باشد، داریم. این ابزارها قیمت زیادی ندارند و اگر جنس با کیفیت بخرید بیشتر آنها تا آخر عمرتان باشما خواهند بود.

چکش
یک چکش ۴۵۰ گرمی با سری خمیده برای کشیدن میخ ها بسیار عالی است. دسته های چوبی خوب هستند، اما یک دسته فایبرگلاس از تکان خوردن میخ جلوگیری می کند. به دنبال ” پتک خودکار ” در قسمت بالای چکش باشید.( پتک خودکار یک فرآیند سخت برای ساخت ابزارفولادی است، اما ابزاری که با پتک خودکار درست شده باشد نسبت به نمونه قالبی آن محکم تر است و زمان بیشتری نیز عمرمی کند.)

hammer_PNG3886

متر
متر ۸ متری بهترین گزینه برای اندازه گیری است. آنقدر کوچک است که به راحتی در یک دست جا می شود، اما این امکان را به شما می دهد که که هراتاقی را اندازه بگیرید. مطمئن شوید که علامت های مقایسه ای متر واضح باشند و به اندازه کافی پهن و محکم باشد که درزمان اندازه گرفتن نیافتند.

meter-clipart-metr1

تراز
یک تراز کوچک ۲۰ سانتی متری “اژدری” ( نام آن به دلیل انتهای خمیده اش است) هرجا که آن را بگذارید شما را از صاف بودن البته تراز بودن آن مطمئن می سازد.

frane-dewalt-carbon-fiber-level-1

انبر قفلی
اغلب گیره نجاری نامیده می شود، گیره ها برای قفل کردن هرچیزی که نیاز داشته باشدکه محکم گرفته شود، به کار می روند. همچنین در باز کردن پیچ های محکم نیز می تواند مفید باشد.در بیشتر اوقات می توانید به جای استفاده از آچار فرانسه( هلالی شکل) از انبر قفلی استفاده کنید و پول کمتری در خرید ابزار خرج کنید.

the-original-curved-jaw-locking-pliers-1126

انبردست
اغلب در مجموعه سه تایی یعنی دم باریک، سیم چین و انبردست موجود است. دم باریک برای فضاهای باریک مناسب است و برای کار با هرسیمی ضروری است. سیم چین نه تنها سیم را قطع می کند بلکه می تواند سیم را باریکه باریکه کند.

combination-plier-726u-b

پیچ گوشتی
شما می توانید با یک پیچ گوشتی که سر قابل تعویض دارد کارتان را در خانه شروع کنید، امااگر می خواهید برروی پروژه بزرگتری کار کنید، بهتر است مجموعه کامل آن را تهیه نمایید. مجموعه آن شامل سرهای( دوسو و چهار سو)همه جا موجود هستند.

Imageresizer

چاقو ها یا کاتر ها
با قابلیت جمع شدن و تعویض تیغه ها.نسبت به چاقوی معمولی ایمن تر است( زمانی که ازآن استفاده نمی کنید می توانید تیغه های آن را جمع کنید)،و قابلیت جمع شدن تیغه ها یعنی چاقوی شما همیشه تیز خواهد بود. مناسب برای بریدن موکت یا پلاستیک( یا فقط برای تیز کردن مداد).

Cutters

اره دستی
اره های دستی کوچک ( ۳۰ تا ۴۰ سانتی متری)به سرعت چوب را می برند و بهترین گزینه برای افرادی که از ایمنی اره برقی نگرانند،به شمار می رود.

wood-hand-tools

دریل برقی
یک دریل برقی دو سر “۳٫۸” در هر جعبه ابزاری ضروری است. آنها تنها برای سوراخ کردن نیستند؛ همچنین می توانند به عنوان پیچ گوشتی برقی مورد استفاده قرار بگیرند. دریل های سیم دارهیچ وقت خالی از برق نیستند و نسبت به مدل بدون سیم آن پرقدرت تر هم هستند. اگرچه، دریل های بدون سیم همه کاره هستند و اغلب برای کار راحت ترند( مثلا در بالای نردبان). فراموش نکنید چند ست در سایزهای مختلف خریداری کنید.

HDB180_Hero

میله
در بیشتر موارد ۲۰ تا ۳۰ سانتی متری(گاهی اوقات “پنجه گربه” نامیده می شود) این وسیله ای است که برای کشیدن میخ یا در آوردن قالب نیاز دارید. اگر می خواهید جایی را خراب کنید یک میله بزرگتر کار را راحت تر می کند.

61GJUp95coL

تمامی ابزار های فوق را میتوانید با مناسب ترین قیمت از فروشگاه زود تولز تهیه کنید .

تلگرام