مجله خبری زودتولز

GGP – بزرگ ترین کمپانی تولید کننده چمن زن

به گزارش mowdirect.com، کمپانی GGP، به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده ماشین آلات باغبانی و فضای سبز در اروپا شناخته شد. این کمپانی که یکی از ۵ تولیدکننده بزرگ چمن زن در دنیا نیز می باشد، ماشین آلات خود را با برندهای Stiga، Castel Garden و Alpina و Mountfield در بازارهای جهانی عرضه می کند. گزارشگر mowdirect.com در بازدید خود از این کمپانی، از مجموعه عظیمی شامل دو کارخانه متعلق به شرکت GGP و واحد تحقیق و توسعه فعال خبر داد.

به عنوان آماری اجمالی و گذرا از این شرکت، می توان به فروش ۵/۱ میلیون چمن زن دستی در سال ۲۰۰۷ اشاره کرد که تنها ۱۰۰۰۰۰ از این تعداد به تنهایی متعلق به چمن زن های Mountfield فروش رفته در انگلیس، و ۱۲۰۰۰۰ چمن زن تراکتوری (۳۹% از بازار کل اروپا) می باشد. در طول پیک فصل کاری، GGP توانست برای قریب به ۱۰۰۰ نفر در دو کارخانه خود در ایتالیا و ۵۰۰ نفر در سوئد و اسلواکی اشتغال زایی نماید. کارخانه های GGP در ایتالیا، در منطقه Castelfranco Veneto (در نزدیکی شهر ونیز) واقع شده است که مساحتی بالغ بر ۳۵۰۰۰ متر مربع را در بر می گیرد. در یک خط تولید چمن زن های دستی، بالغ بر ۱۸ مدل در حال تولید، مونتاژ و رنگ می باشد.

در کارخانه چمن زن های تراکتوری در نزدیک Campigo، ۵ خط تولید به تولید و مونتاژ این دستگاه ها مشغولند که ظرفیت تولید ۸۰۰ چمن زن تراکتوری در انواع مختلف با بیش از ۱۰۰۰ قطعه در یک روز را دارند

همچنین واحد تحقیق و توسعه این مجموعه، با استفاده از جدید ترین نرم افزارهای طراحی و دانش روز، در حال خلق کارآمدترین ماشین آلات فضای سبز و باغبانی برای استفاده راحتتر کاربران می باشند.

تلگرام