مجله خبری زودتولز

آخرین فناوری ماکیتا در نوآوری ابزار نجاری

برند ماکیتا ابزار شارژی جدیدی برای تراش، پرداخت و کابینت سازی به بازار معرفی کرده است، فرز نجاری شارژی LXT با باطری لیتیوم یون و بدون براش، مدل XTR01.

این مدل جدید، با داشتن موتور کارآمد بدون براش، کنترل سرعت الکترونیکی، تنظیمات بسیار دقیق و لوازم جانبی گسترده، اطمینان کافی برای استفاده از این ابزار شارژی را فراهم می کند.

ماکیتا تاریخچه درخشانی در مقوله نجاری دارد، به ویژه که هنگام معرفی فرز نجاری RT0701C، باعث تحولی شگرف در بازار فرزهای نجاری مخصوص افراد حرفه ای شد. به گفته مدیر پروداکت ماکیتا، فرز ۱۸V LXT دارای طراحی کامپکت و مناسب، کام آلومینیومی با دوام و موتور هدفمند بدون براش است که توان و کارایی مورد نیاز حرفه ای ها را فراهم می کند به طوریکه با قابلیت مکش گرده ها و براده های چوب و دارا بودن مجموعه کاملی از ابزار جانبی و پایه، XTR01 راه حلی ساده و مقرون به صرفه برای مشتریان ماکیتا ایجاد کرده است تا بتوانند محصولاتشان را بدون نقص به کاربران عرضه کنند.

کامل ترین ابزار شارژی ۱۸V در دنیا

XTR01  دارای ۱۵۰ وسیله جانبی است و به عنوان کامل ترین و بزرگترین سیستم ابزار دنیا که با باتری ۱۸V لیتیوم یون کار می‌‌کند شناخته می شود. باتری های این فرز، سریع ترین زمان شارژ را در دسته خود دارند، در نتیجه مدت زمان بیشتری کار می‌کنند و به زمان کمتری برای شارژ نیاز دارند.

فرز XTR01 جهت ایجاد تناسب سرعت با عملیاتی که انجام می شود دارای سرعت های متغیری با ۵ تنظیم است (۱۰۰۰۰،۱۵۰۰۰،۲۰۰۰۰،۲۵۰۰۰،۳۰۰۰۰ دور بر دقیقه). دنده های با عمق متناسب و سیستم ایجاد تنظیمات دقیق، چراغ های LED دوگانه برای روشن کردن سطح کار و سیستم قفل بادامک سریع برای تنظیمات عمقی و سطحی از جمله مزایای این فرز نجاری هستند. می‌توانیم این مژده را به افرادی که از فرزهای مدل RT0700C و RT0701C همراه با ابزار جانبی آنها استفاده می کنند بدهیم که این ابزارهای جانبی کاملا با فرز شارژی XTR01 سازگار هستند و نیازی نیست مجموعه کامل آن را خریداری نمایند.

 

تلگرام