مجله خبری زودتولز

ردیاب ابزار، محصولی جدید از میلواکی

 

ردیاب بلوتوثی میلواکی را تقریبا می توانید به هر نوع وسیله، جعبه ابزار و تجهیزات محل کار وصل کنید حتی اگر سازنده آنها برندی غیر از میلواکی باشد.

در بازار رقابت ردیاب های ابزار، میلواکی TICK را معرفی کرده است، یک ماجول مستقل ردیابی که می تواند به هر کدام از ابزارهایتان متصل شود. TICK اولین ردیابی نیست که در دنیا عرضه می شود. به عنوان مثال بوش در سال گذشته نمونه ای از آن را برای استفاده در اروپا معرفی کرد ولی تنها نمونه ردیاب ابزار در آمریکای شمالی که میتواند به هر وسیله ای وصل شود و با تلفن همراه یا تبلت مدیریت شود TICK است.

این وسیله، ۲.۱۳ اینچ طول، ۱.۸۸ اینچ عرض و ۰.۵ اینچ ارتفاع دارد. اندازه کوچکی دارد و نسبت به آب و هوا، گرد و خاک  و ضربه مقاوم است و روی هر کدام از آنها با استفاده از لیزر یک شماره سریال حک شده است. هدف اولیه از تولید TICK، وصل شدن به ابزار و تجهیزات در مکان هایی است که در دید قرار ندارند و در دسترس نیستند.

333

TICK در یک طرف مسطح است و با استفاده از اپوکسی، پیچ های مخصوص، میخ پرچ یا حتی کابل به هر چیزی که بخواهید ردیابی کنید وصل می شود.

milwaukee-tick-3

 این وسیله از طریق بلوتوث با اپلیکیشن OneKey که بر روی تلفن همراه یا تبلت نصب می شود ارتباط برقرار می کند و مسافتی حدود ۱۰۰ فوت را پوشش می دهد. مجهز به باتری لیتیوم-یون با طول عمر حدود یک سال است و قابلیت تعویض دارد. البته تغییرات دمایی در خالی شدن این باتری موثر هستند.

222

 دمای پیشنهادی ۲۰-  درجه تا ۱۴۰ + درجه فارنهایت است. میزان شارژ باطری ردیاب در اپلیکیشن نمایش داده می شود و با توجه به آن می توانید زمان تعویض باطری را تخمین بزنید. این اپلیکیشن، هنگامی که شارژ باطری به ۲۰ درصد می رسد یک هشدار و در شارژ ۵ درصد نیز یک هشدار نهایی اعلام می کند.

download (1)

بعد از متصل شدن TICK به اپلیکیشن OneKey، وسیله ای که TICK را به آن متصل کرده ایم قابل ردیابی می شود و می توانیم کارخانه سازنده ، توضیحات محصول، مدل، دسته بندی، علامت تجاری، مکانی که دارد استفاده می شود، اسم وسیله، سریال، وضعیت دستگاه ( سالم، آسیب دیده، گم شده یا از رده خارج شده)، اطلاعات خرید و حتی اعلام نیاز به سرویس دوره ای دستگاه را به دست آوریم. وقتی  TICK با استفاده از بلوتوث با اپلیکیشن ارتباط برقرار کرد، آخرین باری که دستگاه بررسی شده و اطلاعات آن خوانده شده را نمایش می دهد. حتی می توانید گزارش مفقودی یا سرقت TICK و وسیله ای که به آن متصل است را بدهید تا TICK در وضعیت قابل کشف قرار بگیرد و با کمک اپلیکیشن محل آن مشخص شود.

تلگرام