مجله خبری زودتولز

باتری با قابلیت اتصال بلوتوث

برای ما فناوری بلوتوث تنها در تلفن های هوشمند و بلندگوهای بیسیم استفاده میشوند. اما ابزار دیوالت و میلواکی خط تولیدی از باتری هایی ایجاد کردن که توانایی اتصال با بلوتوث را دارند اگرچه برای قصد متفاوتی.
شرکت دیوالت (بلک اند دکر) ۲ باتری ۲۰ ولتی ۲ آمپری و ۴ آمپری تولید کرده است که قابلیت اتصال با بلوتوث را دارند. این باتری قابلیت اتصال به تلفن هوشمند شما را از طریق اپلیکشین این شرکت دارد که به شما قابلیت کنترل از راه دور باتری را به شما میدهد. حال برای شما ممکن است این سوال پیش آید که چرا باید به چنین قابلیتی نیاز داشته باشید؟ پیمانکاران این قابلیت را بسیار مفیدی میبینند زیرا که این اپلیکشین این قابلیت را به کاربر میدهد که تمامی باتری هایی که به این سیستم متصل هستند را به صورت همزمان خاموش یا روشن کنند و یا وضعیت شارژ و سطح باتری را مشاهده کنند.
خصوصیات دیگر این اپلیکیشن شامل:
• اخطار در صورت خروج از برد
• غیر فعال کردن در صورت خروج از برد
• اخطار در زمان کم شدن شارژ باطری
• اخطار در صورت افزایش بیش از حد دمای باتری
• اخطار پر شدن باتری
علاوه بر این، این اپلیکیشن دکمه ای برای اجازه “قرض دادن” باتری نیز دارد. کاربر میتواند مدتی برای قرض دادن دستگاه (با بتری مجهز به این قابلیت) تعیین کند. زمانی که این مدت به پایان برسد باتری به صورت خودکار از کار میوفتد و صاحب آن نیز از طریق اپلیکیشن تلفن خود اخطاری دریافت میکند.
ابزار میلواکی اتصال باتری را از طریق قابلیت یک-کلید حتاً فراتر برده که به مدیریت و انبار داری ابزار نیز کمک میکند. مدیریت انبار را میتوان از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن تلفن هوشمند خود دسترسی داشت و کنترل دقیقی از ابزار را در اختیار کاربر میگذارد. طراحی این به گونه ای است که به شما این اجازه را میدهد تا ذخیره ای از ابزار، رسید، تصویر از ابزار خود را در اختیار داشته باشید، آنها را سازماندهی کنید و گزارش بهنگام از وضعیت ابزار و چگونگی استفاده از آن. این اپلیکیشن اجازه کنترل دقیق ابزار شما را میدهد تا بتوانید ابزار را دقیقاً آنگونه که دوست دارید استفاده کنید. تنظیمات گشتاورد و سرعت را مشخص کنید و بیسیم آنها را به باتری خود منتقل کنید. این قابلیت به پیمانکار اجازه میدهد تا زمان کمتری را برای تنظیم کردن دستگاه تلف کند و بیشتر روی خود کار تمرکز کند.

تلگرام