مجله خبری زودتولز

کوچک بودن زیباست اما چالش برانگیز است

کوچک سازی پیشرفت های عمده ای در طراحی به وجود آورده است و انتظارات ما را در مورد سطح عملکردی که ما می توانیم از محصولات اعم از ماشین لباسشویی تا هواپیما داشته باشیم تغییر دهد برای مثال در ۳۰ سال گذشته، گوشی های تلفن همراه از اندازه و وزن یک آجر تا چیزی کوچکتر از یک نوار شکلات کوچک شده اند و گزینه های زیادی از قابلیت اتصال را ارائه می دهند. به طور مشابه اتومیبل های ما دیگر به سادگی یک وسیله نقلیه نیستند؛ آنها راحت تر، مجهز به کپسول های تهویه مطبوع و قادر به تعامل با راننده در جنبه هایی مانند شرایط ترافیک، مصرف سوخت و الزمات خدمات می باشند.

برای تامین کنندگان خودرو، این پیشرفت ها مزایای فراوانی را به وجود می آورد، اما برای آنها همچنین چالش هایی را به ویژه در زمینه تولید ایجاد می کند. برق رسانی و اجزای کوچک، نه تنها نیاز به اتصال دهنده های کوچکتر دارند، بلکه معمولا از ترکیبی از مواد استفاده می کنند؛ ترکیب پلاستیک های پیشرفته با فلزات سنتی بیشتر. امروزه خطوط مونتاژ باید با ارائه سرعت دقیق کنترل و گشتاور بسیار پایین، بتوانند راهبردهای مختلف نصب را با هم ادغام کنند. آنها همچنین باید از نیاز به پیگیری در سراسر زنجیره تامین حمایت کنند.

59afd649e7318_Nanodriver_SteeringWheel_Desoutter_ERXS_PivotWare_Assembly_4.0_krakened

روشن است که ما نیاز به راه حل های جدید مونتاژ برای اطمینان از اینکه اجزای و محصولات ما ممکن است کوچک باشد، داریم. شرکت Desoutter با توسعۀ Nano Driver، یک پیچ گوشتی جدید طراحی کرده که برای پاسخگویی به چالش های جدید تولید در مورد کوچک سازی اجزاء در صنایع مختلف، به این چالش پاسخ داده است. این ابزار دارای ویژگی های فراوانی است که به کاربران کمک می کند دقت بسیار دقیق را در برنامه های کوچک نصب، به صورت دستی یا به عنوان بخشی از یک فرآیند تولید اتوماتیک استفاده کنند.

مبدل داخلی Nano Driver به طور مستقیم اندازه گیری و کنترل گشتاور و همچنین تضمین ردیابی انجام می دهد. این ویژگی استراتژی کشش کشیدن صندلی را برای اطمینان از اینکه کامپوننتها به طور کامل و بدون آسیب به مواد میزبان تزیین شده اند و دارای یک سیستم خلاء برنامه ریزی شده با شتاب دهی انتگرال است، که باعث بهبود دید و دسترسی در فضاهای محدود می شود.

59afd649e707a_NANODRIVER_ERXS_Desoutter_Screw_Tightening1_krakened

طراحی و مکانیک کاملا مناسب سیستم های خودکار است سیستم پیچ خوردگی جاسازی شده نیز برای ایستگاه های کامل پیشنهاد می شود.

قابلیت برنامه ریزی راحت، Nano Driver با استفاده از کنترل کننده و نرم افزار CVIXS موجود Desoutter پشتیبانی می شود. همچنین با پروتکل های جهانی مانند Fieldbus، Profinet و Modbus سازگار است، و این ابزار را قادر می سازد تا با اکثر سیستم عامل های ارتباطی کاربر نهایی هماهنگ شود.

تلگرام