مجله خبری زودتولز

بلندگوی بی سیم Milwaukee M18/M12

صدای قدرتمند همراه با استاندارد IP54 که مقاوم در برابر ضربه طراحی شده است.

وقتی برای اولین بار شروع به کار در کارگاه کردم، تنها صدای موسیقی که شنیده می شد صدای رادیو که از کامیون هایی که درشان باز مانده بود یا صدای بلندگوی کارگاه بود. وقتی اولین رادیو DeWalt در اختیار ما قرار گرفت، می توانستیم به هر ایستگاه رادیویی که میخواهیم گوش دهیم و رادیو را به هر جایی که کار می کنیم، جابه جا کنیم.

در سال ۲۰۱۱ تعدادی از رادیوها را در محل کار تست کردم و چندین سال از آن استفاده کردم. نحوه گوش دادن به موسیقی از آن زمان تاکنون تغییر کرده است. یک iPod با playlist کار استفاده می کردم. اکنون google music با هیچ تبلیغ موزیک پخش می کند. می توانیم یک هنرمند یا یک آهنگ یا حالت را انتخاب کنیم و یک playlist انتخاب کنیم تا مطابق با آنچه که میخواهیم گوش کنیم.

از سال ۲۰۱۴ ما از رادیو شارژی Milwaukee استفاده کردیم و بسیار خوب عمل کرده است. ما از محفظه جدا استفاده می کنیم تا تمام بیت های متحرک حفظ شوند.

milwaukee-speaker2

بهار گذشته من تصمیم گرفتم از بلندگوی M18/M12 میلواکی استفاده کنم زیرا تعداد زیادی باتری میلواکی داشتیم و واقعا نمیخواستیم از برند دیگری استفاده کنیم.

ویژگی ها: اول اینکه این مدل فقط یک بلندگو ساده نیست، شما میتوانید این دستگاه را به بلوتوث یا از طریق یک کابل مستقیم متصل کنید. می تواند به یک خروجی برق وصل شده باشد یا از طریق یک باتری M18 یا M12 روشن شود یا از طریق کابل USB شارژ شود.

میلواکی ادعا می کند این “شفاف ترین صدای صنعت” است. من نمیدانم که این درست است و اصلا اهمیت نمی دهم. صدا بلند و بسیار عالی است و این به وضوح بهتر از رادیو شارژی میلواکی است. یک آمپلی فایر قدرتمند ۴۰ وات، ۲ بافر متوسط و رادیاتور قدرتمند برای باس وجود دارد.

کیفیت صدا واقعا خوب به نظر می رسد. ما متوجه شدیم که می توانیم آن را به مدت ۸ ساعت با باتری ۴ آمپر/ساعت روشن نگه داریم. بدنه با استاندارد IP54، قفل مقاوم در برابر ضربه، کناره های مقاوم در برابر ضربه این مدل را به یک محصول مستحکم تبدیل کرده است.

با وجود آنکه من این مدل را بسیار دوست دارم ولی بدون عیب هم نیست. برای از دست ندادن اتصال نمیتونم بیشتر از ۱۰۰ متر با تلفنم از آن دور شوم. به نظرم ۵۰ متر حداکثر دامنه قابل استفاده می باشد. همچنین تیونر AM و FM ندارد. البته این یک عیب بزرگ نیست چون بسیاری از استگاه ها از طریق اینترنت پخش می شوند در نتیجه قابل پخش از دستگاه هستند.

قیمت این محصول ۱۵۰ دلار بوده و من خرید این دستگاه را توصیه می کنم زیرا کوچک و نسبتا ارزان می باشد، صدای فوق العاده عالی دارد و قابل حمل است. برای لذت بردن از موسیقی تنها کافی است آن را در نزدیک محلی که کار میکنیم قرار دهیم. همچنین می توانم تلفن همراه خودم را با کابل USB به آن وصل کنم و شارژ کنم.

milwaukee-speaker3

فقط به خاطر داشته باشید موسیقی را با صدایی پخش کنید تا همسایگان را ناراحت نکنید یا بهتر است موسیقی را پخش کنید که همسایگان هم دوست دارند!

منبع : toolsfthetrade

تلگرام