مجله خبری زودتولز

۱۰ برند برتر در ابزارآلات مکانیکی

آیا شما در این زمینه حرفه ای هستید یا فقط از این مسیر حرفه ای حرکت می کنید؟ هر مکانیک می گوید ابزار خون زندگی آنهاست. هر مکانیک و ابزارآلاتش تقریبا جداندشدنی هستند. با این حال، مفهوم جعبه ابزار کامل تاکنون نادیده گرفته شده است چون شما همیشه نیاز به یک ابزار دیگر برای اضافه کردن به مجموعه خود دارید تا آن را کامل کنید.

اگر از یک مکانیک واقعی بپرسید به شما می گوید که متخصصان هر ساله هزاران دلار برای ابزارآلات خرج می کنند. از ابزارهای اساسی برای شغل های ساده تر تا پیچیده تر برای پروژه های پیچیده تر، هر ابزار اهمیت خاص خود را دارد.

هنگام خرید ابزار شما باید دقت کنید زیرا کیفیت ابزار ممکن است از یک سازنده تا سازنده ی دیگر متفاوت باشد. با وجود مارک های مختلف با فروش محصولات مشابه، انتخاب نوع مناسب ابزار می تواند دشوار باشد. در ادامه نگاهی به ۱۰ برندی که ابزارآلات مکانیکی را تولید می کنند داریم:

MAC_Tools_Logo

۱- Mac Tools: هنگامی که نام ابزارآلات مکانیکی به میان می آید، نام Mac بلند می شود چون یکی از معتبرترین برندها در این صنعت می باشد. این برند مجموعه وسیعی از ابزارآلاتی که برای یک مکانیک مناسب است ارائه می دهد. مجموعه های ضروری، ابزارهای تخصصی، ابزارهای دستی و ابزارهای بادی در ابعاد مختلف رقابت می کنند. ابزار Mac با کیفیت بالا و عملکرد خوب ارائه می شود.

e9989f89109a4136c201be652a6177f32

۲- Snap-on: این نام تجاری به تنهایی در صنعت به عنوان یک انتخاب عالی برای مکانیک شناخته می شود. آنها انواع ابزارهایی را که می توانید درخواست کنید مانند پیچ گوشتی، آچار برقی، انبر دست،‌ سوکت زن و غیره ارائه می دهند. آنها همچنین یک مجموعه کامل دارند. اگر شما یک مکانیک حرفه ای هستید، این محصول قطعا ارزش سرمایه گذاری دارد. اگر شما روزی خود را از این حرفه بدست می آورید می دانید که واقعا به بهترین ابزار نیاز دارید.

otc

۳- OTC:  این برند توسط شرکت Owatonna Tool Company تاسیس شد. در سال ۲۰۱۲ این برند بخشی از شرکت معروف بوش (Bosch) شد. به استثنای ابزارهای مسابقه ای و لوازم جانبی که OTC در تولید آنها تخصص دارد، این شرکت مجموعه ای خاص از قبیل ترمز، مجموعه هارمونیک، مجموعه کامپیوتر و مجموعه متعلقات کششی را ارائه می دهد.

340x321_craftsmanguarantee_logo

۴- Craftsman: اگر شما به دنبال ابزار مکانیکی هستید که عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد نمی توانید به سادگی از نام Crastman عبور کنید. محصولات آنها در ایالات متحده ساخته می شود. اگرچه بحث های متعددی در مورد برخی از ابزار Crastman که در خارج از ایالات متحده ساخته می شوند، وجود دارد. یکی از بزرگترین مزیت ها در این برند مقرون به صرفه بودن است و گارانتی مادام العمر که نمی توانید نادیده بگیرید.

s-l500

۵- SuperKrome: این برند ابزارآلات میان رده خودرو ارائه می دهد و نام تجاری SK دارای شهرت خوبی برای تولید ابزار با کیفیت می باشد. مجموعه ابزار دستی ۲۷۲ قطعه آن در میان مشتریان بسیار محبوب بوده و تنها ۳۰۰۰ دلار می باشد. علاوه بر ابزارآلات متوسط خودرو، SK مجوعه ای از ابزارهای کوچک مانند سوکت زن و غیره تولید می کند.

Proto_logo

۶- Proto: این برند بخشی از Stanley Black & Decker می باشد و انواع مختلف مجموعه ابزار مکانیکی خودرو را تولید می کند. از مجموعه ابزارهای مبتدی با قیمت ۲۰۰ دلار تا مجموعه های حرفه ای تر با قیمت حدود ۱۲۰۰ دلار یا بیشتر را تولید می کند. اکثر این ابزارها در ایالات متحده تولید می شوند و نام تجاری خوبی در صنعت دارند.

wrightnewest0902

۷- Wright Tool: این برند دوباره یک برند آمریکایی می باشد و به طور خاص برای حرفه ای ها ابزار تولید می کند. این شرکت طیف گسترده ای از ابزارآلات را ارائه می دهد که شامل مجموعه کارشناسی، پایه، عمومی، متوسط و شاگرد است. با این حال سفارش آنلاین این ابزارآلات آسان نیست زیرا این برند وب سایت کاربر پسند ندارد. ممکن است ابزارآلات Wright را در یک توزیع کننده پیدا کنید.

Husky_logo_11

۸- Husky: هاسکی یکی از معتبرترین برندهای فروش ابزارآلات است و قیمت آن کیفیت آنها را نشان می دهد. گارانتی مادام العمر، کیفیت بالا و مقرون به صرفه معیارهای با ارزش برای خرید محصولات Husky می باشد. اگر بودجه پایینی دارید یا تازه کار هستید هاسکی میتواند انتخاب بسیار خوبی باشد.

STANLEY-logo

۹- Stanly: بسیاری از مکانیک های حرفه ای به نام Stanly قسم میخورند. ابزارهای غنی از ویژگی آن با کیفیت بالا و با گارانتی مادام العمر باعث می شوند یک انتخاب خوب برای هر مشتری باشد.

2000px-Makita_Logo

۱۰- Makita: اگر شما به دنبال ابزارآلات قدرتمند و با کیفیت هستید، بهتر است به ماکیتا اعتماد کنید. این برند شهرت خود را برای دوام در کیفیت خوب بدست آورده است. ابزارهای آنها عبارت اند از یک مجموعه چکش دوار، تنظیم کننده ضربه و غیره… بسیاری از آنها کیت ۱۵ عددی موجود هستند.

 

منبع: bestmechanictoolset

تلگرام