مجله خبری زودتولز

آموزش طراحی کدو تنبل هالووین

سرانجام ماه اکتبر فرا رسید. مغازه ها پر از شیرینی های خوشمزه و ماسک های ترسناک هستند. این می تواند یک معنی داشته باشد. بله، هالووین تقریبا فرا رسیده است تا لباس های شبح وار خود را بپوشیم، فیلم های ترسناک نگاه کنیم و فانوس ها را از سبزیجات پر کنیم. هنگامی که زمان تراشیدن کدو حلوایی می شود شما نمی خواهید شرمسار شوید مخصوصا هنگامی که همسایه ها می آیند. شما همچنین نمی خواهید زمان و پولتان را هدر دهید، بنابراین ما راهنمای ساده ای برای کمک به شما تهیه کرده ایم. در اینجا ۷ مرحله برای ساختن یک کدو حلوایی فانوس دار برای روشن کردن خانه در هنگام جشن هالووین وجود دارد.

۱- انتخاب کدو حلوایی مناسب

هیچ چیزی بدتر از یک کدو حلوایی غلتان وجود ندارد، پس بهتر است که یکی را انتخاب کنید که دارای یک پایه صاف باشد تا قل نخورد!

سعی کنید یکی از آنها را انتخاب کنید که به نظر می رسد تازه است و دارای ساقه بلند و محکم می باشد. چون در هنگام تراشیدن، باز و بسته کردن کلاهک آن راحت تر خواهد بود. بهتر است قبل از اینکه همه کدو حلوایی های خوب تمام شوند به مغازه بروید.

Normal-Pumpkins

نکته: اگر شما یک کدو حلوایی غلتان خریدید می توانید با درست کردن یک قطعه تخت و مسطح و چسباندن به پایین کدو حلوایی از غلت خوردن آن جلوگیری کنید.

۲- از ابزارهای مناسب استفاده کنید

ابزارهای حکاکی کدو حلوایی در بسیاری از فروشگاه های ابزارآلات در دسترس هستند. اگر از یک چاقو استفاده می کنید از یک تیغه دندانه دار استفاده کنید چون مانند یک اره عمل می کند و عمل کنده کاری را آسان می کند.

۳- خارج کردن کلاهک به صورت زاویه دار

این یک گام مهم است. اگر مستقیم به سمت پایین برش دهید، درب به داخل کدو می افتد. برش را زاویه دار انجام دهید تا در به طور مناسب روی کدو قرار بگیرد.

Pumpkin-carved-for-Halloween

۴- داخل کدو را خالی کنید

دانه ها و محتویات داخل کدو را در بیاورید. برای اینکار می توانید از یک قاشق بستنی خوری استفاده کنید. با ظرافت و دقت این کار را انجام دهید.

Pumpkin-seeds

دانه ها را هدر ندهید چراکه می توانید آنها را به عنوان یک میان وعده نوش جان کنید. دانه ها را به مدت ۱۰ دقیقه در آب جوش بگذارید و سپس آنها را با کمی روغن زیتون تفت دهید تا قهوه ای شوند.

۵- طرح خود را رسم کنید یا از یک الگو استفاده کنید

قبل از شروع برش بهتر است از یک قلم علامت گذاری استفاده کنید یا یک الگو را چاپ کنید و آن را با کدو مخلوط کنید تا بدانید دقیقا کجا را باید برش دهید. شما می توانید با استفاده از الگوها طرح های دقیق تری در بیاورید.

ما ۳ الگو انحصاری برای خوانندگان خود برای چاپ و استفاده در اینجا قرار داده ایم…

۶-  طرح خود را برش دهید

بهتر است از یک ابزار حکاکی برای برش کدو حلوایی استفاده کنید. چون کنترل کار را آسان تر می کند و می توانید جزئیات پیچیده تر با اندازه کوچک را در بیاورید. برش های مستقیم انجام دهید نه زاویه دار، بنابراین کار تمیز به پایان می رسد. اگر شما بخشی از کار را شتباه انجام دادید و آنچیزی که انتظار داشتید نبود، نگران نباشید. فقط آنرا با یک تکه چوب پر کنید و دوباره انجام دهید.

Halloween (1)

۷- فانوس خود را روشن کنید

برای نورپردازی سنتی نور کدو تنبل بهتر است. شما میتوانید یک سوراخ کوچک در بالای فانوس به عنوان دودکش ایجاد کنید که باعث کاهش سوختن کدو می شود. اطمینان حاصل کنید که چیزی از سوراخ آویزان نشده باشد تا باعث آتش سوزی شود.

Halloween

۸- عکس های خود را برای ما ارسال کنید

می خواهید طراحی کدو تنبل خود را به بقیه نشان دهید؟ یک عکس از کدو خود بگیرید و از طریق فرم ارسال نظر در پایین همین صفحه برای ما ارسال کنید. ما آن را با اسم خود شما منتشر خواهیم کرد…

تلگرام