مجله خبری زودتولز

فستول

تاریخچه فستول

تاریخچه فستول

فستول (Festool) یک برند معروف تولید ابزارآلات صنعتی در کشور آلمان با بیش از ۹۰ سال قدمت می باشد. این شرکت انواع ابزارهای الکتریکی را برای مشتریان حرفه ای تولید می کند. از زمان تاسیس تجارت خانوادگی فستول در سال ۱۹۲۵ تاکنون همواره کیفیت و نوآوری بیشترین اولویت را داشته است. این شرکت بیش از ۳۰۰ ثبت اختراع دارد و بیش از ۸۰ جایزه برای محصولات باکیفیت خود دریافت کرده است.

برند فستول در سال ۱۹۲۵ توسط گاتلیب استول (Gottlieb Stoll) تحت عنوان Fezer & Stoll تاسیس شد. این شرکت اولین دستگاه اره برقی قابل حمل در جهان را در سال ۱۹۲۷ تولید کرد. در سال ۱۹۳۳ نام شرکت به فستو (Festo) کوتاه شد. در همین سال بخشی به عنوان Festo Tooltechnic تاسیس شد و در سال ۲۰۰۰ بخش تولید ابزارآلات برقی به عنوان یک شرکت مستقل با نام فستول (Festool) شروع به کار کرد. این شرکت خصوصی متعلق به خانواده Gottlieb Stoll می باشد.

از اکتبر ۲۰۱۷ شرکت های زیر مجموعه فستول در ۲۶ کشور جهان از جمله انگلستان، ایالت متحده، کانادا، فرانسه، هلند و روسیه شروع به فعالیت کردند. همچنین یک بخش تولید در آمریکای شمالی با نام Indiana facility راه اندازی کردند.

طراحی ابزارآلات برقی فستول شامل استفاده از پلاستیک Modular می باشد که به نام Systainers شناخته می شود و توسط شرکت خواهر (شرکت وابسته) TANOS تولید می شود.

بیشتر از ۹۰% مشتریان فستول به این برند وفادار هستند. آنها اطمینان حاصل کرده اند که فستول در طول سال ها کیفیت خود را بالا نگه داشته و دارای مزیت رقابتی بوده است. همچنین به برچسب “ساخت آلمان” اعتماد دارند و ابزارهای فستول تا حد زیادی از خواسته های مشتریان خود را برطرف نموده است.

 

این مطلب به صورت انحصاری توسط تیم زودتولز تهیه و منتشر شده است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع خلاف قوانین کپی رایت می باشد.

تلگرام