مجله خبری زودتولز

LS1040

فارسی بر LS1040 ماکیتا

مقدمه

فارسی بر ها شامل انواع گوناگون می باشند که در اینجا به چند مورد آن اشاره می کنیم : ریلی ، دو کاره و ثابت که این مدل ها در تقسیم بندی های بیشتری وجود دارد که در جهت عملیات اره کردن و برش های چوب به بازار عرضه می‌شوند . فارسی بر LS1040 ماکیتا (Makita از مرغوب ترین محصولات این شرکت ژاپنی می باشد که به بازار صنعت عرضه شده است و به‌علت پتانسیل بالا و کیفیت خوب و عمر بادوام ، مورد استقبال خوبی قرار گرفته است . یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه وزن پایین آن میباشد که به حمل و نقل آن کمک میکند . نام مدل این محصول ( LS1040 ) است .

طراحی و ساخت

makita-ls-1040این فارسی بر ثابت ماکیتا با وزنی بسیار مناسب ، طراحی ساده و درعین حال زیبا و کار آمد تهیه شده است ؛ وزن این محصول ۱۲.۶۰۰ کیلوگرم می باشد . سایز و وزن محصول نشان از آن می دهد که برای کاربرد صنعتی مناسب هستند . این محصول در مقایسه با سایر ابزار های هم رده خود ، از مرغوبیت و طرفداران بهتر و بیشتری برخورد دار است . جنس بدنه این دستگاه از پلاستیک و آلومینیم مرغوب میباشد . فارسی بر LS1040 مشابه دستگاهLS1045  سابق میباشد اما به دلیل وزن سنگین و پایه چدنی LS1045 شرکت ماکیتا به این فکر افتاد که این دستگاه را سبک تر و با کارایی بیشتر تولید کند . این دستگاه ، دستگاه قابل حمل میباشد که وزن در آن از اهمیت بالایی برخوردار است . ضمناً چند سالی هست که دیگر مدل LS1045 تولید نمیشود . از این دستگاه برای برش MDF ، برش قرنیز و برش آلومینیم به شرط آن که تیغ های این دستگاه بر اساس نیاز تعویض شود ، مورد استفاده قرار میگیرد .

ویژگی های منحصر به فرد و نحوه عمکرد ها

makita-ls-1040-2LS1040 قابلیت های مناسبی دارد . این دستگاه به نوعی سه کاره محسوب میشود . زیرا با این دستگاه هم MDF برش میدهند ، هم قرنیز و هم آلومینیم . یکی از ایرادات این دستگاه داشتن دنده بر روی خوده آرمیچر میباشد که اگر دنده ی این آرمیچر خراب شود باید کل آرمیچر تعویض شود .

جمع بندی

فارسی بر ثابت LS1040 با توان ۱۶۵۰ وات و سرعت ۴۶۰۰ دور در دقیقه و گارانتی ۱۲ ماه رسمی شرکت تیوا گستر درخشان به بازار عرضه میشود . قطر تیغه این فارسی بر ۲۵۴ میلی متر میباشد . قیمت این دستگاه نسبت به ارزش آن مناسب بوده و در ابزار های هم رده خود از کارایی خوبی برخوردار است .

ویدیو

تلگرام