مجله خبری زودتولز

GBH 3-28 DFR بوش

نقد و بررسی دستگاه GBH3-28DFR بوش

مقدمه

دریل ها شامل انواع گوناگون می باشند که در اینجا به چند مورد آن اشاره می کنیم : ساده ، چکشی و ضربه ای چکشی ، که این مدل ها در تقسیم بندی های بیشتری وجود دارد که در جهت عملیات سوراخ کاری و تخریب به بازار عرضه می‌شوند . دریل بتن کن (Bosch) «بوش » از مرغوب ترین محصولات این شرکت آلمانی می باشد که به بازار صنعت عرضه شده است و به علت پتانسیل بالا و کیفیت خوب و عمر بادوام ، مورد استقبال خوبی قرار گرفته است . نام مدل این محصول (GBH3-28DFR) است.

طراحی ، ساخت و کیفیت

boschدریل بتن کن GBH3-28DFR بوش در سایز مناسب و خوش دست طراحی شده است . وزن این دستگاه حدود ۳.۶۰۰ کیلوگرم میباشد که مشخصاً از وزن مناسبی برخوردار است . این دستگاه در سه حالت چکشی ، چرخشی و چکشی چرخشی تولید شده است . دارای کلاج ایمنی و دسته کاهنده ضربه میباشد . تولید شده در چین و تحت لیسانس آلمان میباشد . ضمانت خدمات پس از فروش این دستگاه تا یک سال برعهده شرکت بوش تجارت ( نماینده رسمی شرکت بوش آلمان ) میباشد . این دستگاه از کیفیت بالا و پشتیبانی مناسبی برخوردار است .

مشخصات فنی

bosch-2دستگاه GBH3-28DFR دارای کاهش دهنده لرزش ، کنترل سرعت الکترونیکی ، مته گیر چهار شیار SDS Plus میباشد . همچنین دارای کلاچ ایمنی بوده و سرعت در حال بی باری آن به ۰-۹۰۰ دور در دقیقه میرسد . توان موتور دستگاه ۸۰۰ وات و قدرت ضربه آن در حدود ۳.۱ ژول است .

جمع بندی

دستگاه GBH3-28DFR بوش یک دریل بتن کن خوب ، با کیفیت و مناسب برای شما میباشد . خدمات پس از فروش این ابزار نیز همانند برند و نام شرکتش مرغوب و مناسب میباشد .

ویدیو

تلگرام