مجله خبری زودتولز

تاریخچه ریوبی

تاریخچه ریوبی

ریوبی (Ryobi) یک تولید کننده اجزای الکترونیکی و صنایع مخابراتی می‌باشد که در کشور ژاپن واقع شده است. این شرکت همچنین تجهیزات چاپ، ابزارآلات برقی و ابزارآلات مورد نیاز کارگران را به فروش می رساند.

RYOBI_HQ

شرکت ریوبی با نام کامل Ryobi Seisakusho در سال ۱۹۴۳ تاسیس شد. با فروش محصولات ریخته گری شروع به کار کرد. در سال ۱۹۶۱ این شرکت شروع به تولید دستگاه چاپ افست کرد و به لیست بورس اوراق بهادار توکیو وارد شد. تولید ابزارآلات برقی را در سال ۱۹۶۸ آغاز کرد. در سال ۱۹۷۳ نام شرکت به نام کنونی تغییر نام یافت. ریوبی دارای ۱۲ خط تولید در شش کشور می باشد. در سال ۱۹۸۵ ریوبی تولیدات خود در شهر شلبیویل (Shelbyville) در ایالت تنسی (Tennessee) آمریکا، تنها محل تولید خود در آمریکا راه اندازی کرد. ریوبی در سال ۲۰۱۴ با تیم فوتبال هرتابرلین (Herta Berlin) آلمان یک قرارداد مشارکت رسمی امضا کرد.
نام تجاری Ryobi Tools در آمریکای شمالی، اروپا، استرالیا و نیوزیلند متعلق به صنایع Techtronic هنگ کنگ می‌باشد که تولید کننده اصلی مارک هایی مانند Ryobi و Craftsman و Ridgid است.
در ایالات متحده و کانادا، ابزارآلات برقی ریوبی عمدتا از طریق شرکت Home Depot یا از طریق اینترنت به فروش می رسد. در استرالیا و نیوزیلند خط فروش به طور انحصاری در اختیار فروشگاه زنجیره ای Bunnings Warehouse می باشد.

 

این مطلب به صورت انحصاری توسط تیم زودتولز تهیه و منتشر شده است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع خلاف قوانین کپی رایت می باشد.

تلگرام