مجله خبری زودتولز

نقد و بررسی دریل پیچ گوشتی DDF451RME ماکیتا

مقدمه

دریل پیچ گوشتی انواع مختلف ، برند های مختلف و کیفیت های مختلفی نیز دارند . دریل پیچگوشتی ها ، همان پیچگوشتی هایی هستند که تا حدودی برطرف کننده نیاز شما در کارهایی که با دریل انجام میشوند نیز ، هستند . اما این دستگاه حتی در انجام اموری که مورد نیاز دریل هست نیز ، به خوبی عمل میکند و مثل سایر ابزارآلات خود در این زمینه ضعیف نیست . دریل پیچ گوشتی DDF451RME ماکیتا یکی از بهترین انواع دریل پیچگوشتی ها میباشد . این دستگاه با باطری لیتیومی کار میکند که بهترین نوع باطری است . تمام محصولات شرکت ماکیتا با کیفیت میباشند و این دریل پیچگوشتی از این موضوع مبرا نیست و همانند سایر ابزار آلات تولید شده در کارخانه ماکیتا با کیفیت میباشد .

طراحی و ساخت

sd534w8d4af1afاین ابزار هم مثل بقیه ابزار های تولید شده ماکیتا ، خوش دست ، دارای رابط کاربری مناسب و کیفیت بالا میباشند . دکمه مشکی ( زیر کلمه Makita ) همان دکمه چپ گرد و راست گرد دستگاه میباشد . قابلیت چپ گرد راست گرد نیز از سایر ویژگی های این دستگاه است . سایز مناسب این ابزار کار با آن و گرفتن آن در راست را برای کاربر راحت تر میکند . در پایین این دستگاه قلاب برای وصل کردن دستگاه به کمر ، کمربند و … در زمان انجام کار دارد .

نحوه عملکرد و مشخصات فنی دستگاه

sd534w8535d4af1afدریل پیچ گوشتی DDF451RME ماکیتا یکی از بهترین و مرغوب ترین دریل پیچگوشتی های شارژی ماکیتا میباشد که عملکرد و بازخورد خوبی از خودش نشان داده است . این ابزار در نظرسنجی از مصرف کنندگان امتیاز خوبی به دست آورده است . دریل پیچ گوشتی DDF451RME ماکیتا ساخته شده در وزن ۱.۵ کیلوگرم با باطری لیتیومی و ولتاژ ورودی ۱۸ ولت و سرعت در حال بی باری ۰-۱۵۰۰ دور در دقیقه به همراه قابلیت چپ گرد و راست گرد و گشتاور ۳۶ الی ۵۰ نیوتن بر متر میباشد که برای یک دریل پیچگوشتی مطلوب است .

جمع بندی

دریل پیچ گوشتی DDF451RME ماکیتا با کیفیت بالا و ویژگی های مناسب و کاربردی میتواند یار مناسب شما در کارهای فنی شما باشد . دریل پیچ گوشتی DDF451RME ماکیتا با عملکردی مناسب میتواند نیاز های خانگی و حتی صنعتی شما را بر طرف کند . اگر نیاز به خرید دریل پیچگوشتی شارژی با کیفیت و مناسب دارید پیشنهاد ما به شما دریل پیچ گوشتی DDF451RME ماکیتا میباشد .

تلگرام