مجله خبری زودتولز

نقد و بررسی چکش تخریب D25820K دیوالت

نقد و بررسی چکش تخریب D25820K دیوالت

مقدمه

چکش تخریب ها در برند های مختلفی تولید میشوند و هر ساله مدل های جدیدی از این ابزارآلات به بازار می آید . دیوالت یکی از بزرگ ترین و بهترین برند های تولید کننده ابزارآلات در جهان میباشد .  دیوالت برندیست آمریکایی . در ابتدا ، دیوالت ، بلک اند دکر و استنلی یک برند بودند که به مرور زمان از هم جدا شدند و در حال حاضر به صورت سه شرکت جدا از هم کار میکنند که البته در ایران دیوالت از محوبیب بیشتری برخوردار است .

طراحی ، ساخت ، کیفیت

71tBFtpb63L._SL150000_چکش تخریب D25820K دیوالت هم مثل سایر ابزارآلات این برند از طراحی زیبا و مناسبی برخوردار است . طراحی این دستگاه به صورت اورگونومیک و جمع و جور میباشد . دسته لاستیکی نرم جهت کاهش خستگی کاربر نیز دارد . قابلیت اتصال دسته کمکی در موقعیت های مختلف هم سایر ویژگی های این دستگاه میباشد . همونطور که در بالا هم گفته شد چکش تخریب D25820K دیوالت کیفیت مناسب و قدرت بالایی دارد و میتواند باعث راحتی و آسودگی شما در زمان کار شود .

نحوه عملکرد و مشخصات فنی

3181313173843131این دستگاه یک محصول باکیفیت ساخت شرکت دیوالت می باشد . این چکش تخریب ۶ کیلویی مجهز به یک موتور با توان ۱۱۵۰ وات می باشد و تعداد ضرباتی که می تواند به سطح موردنظر واردکند ۲۷۴۰ ضربه دردقیقه است . از چکش تخرب ها در مشاغلی که با ساخت و ساز سروکار  دارند استفاده می شود . مدل D25820K دارای موتوری قدرتمند است که در برابر حرارات مقاوم می باشد .

جمع بندی

چکش تخریب D25820K دیوالت یکی از بهترین ها در نوع خود میباشد که با گارانتی یک ساله ابزار سپه ( نماینده رسمی دیوالت در ایران ) ارائه میشود . اگر قصد خرید یک چکش تخریب خوب و با کیفیت را دارید این مورد را از دست ندهید .

 

ویدیو

تلگرام