مجله خبری زودتولز

چکش تخریب HM1810 ماکیتا

نقد و بررسی چکش تخریب HM1810 ماکیتا

چکش تخریب HM1810 ماکیتا

مقدمه

چکش تخریب ها در برند های مختلفی تولید میشوند و هر ساله مدل های جدیدی از این ابزارآلات به بازار می آید . ماکیتا یکی از بزرگ ترین‌‌ ، قدیمی ترین و بهترین برند های تولید کننده ابزارآلات در جهان میباشد .  ماکیتا برندی است که در چین و تحت لیساسن ژاپن تولید میشود . شرکت ماکیتا بیش از صد سال است که در زمینه تولید ابزارآلات فعالت میکند . به جرات میشه گفت که پرطرفدار ترین و پر فروش ترین ابزار صنعتی در جهان ، ماکیتا میباشد .

طراحی ، ساخت و کیفیت

HM1810چکش تخریب HM1810 ماکیتا که چکش تخریبی ۳۲ کیلویی میباشد ، مانند سایر ابزار های شرکت ماکیتا طرفداران و مصرف کنندگان زیادی دارد . چکش تخریب یا پیکور ۱۸۱۰ ماکیتا با قدرت ضربه زنی بالا و مستمر، ابزاری قدرتمند جهت خراب کردن دیوار و یا تخریب قسمتی از سازه بتنی مورد استفاده قرار می گیرد .

بیشترین کاربرد این ابزار در صنایع ساختمان می باشد . در زمان استفاده از این دستگاه حتماً از کلاه و دستکش ایمنی استفاده کنید . چکش تخریب HM1810 ماکیتا از کیفیت مناسبی و خوبی برخوردار است .

نحوه عملکرد و مشخصات فنی

makita-hm1810-3این دستگاه یک محصول با کیفیت از شرکت ماکیتا می باشد . این چکش تخریب ۳۲ کیلویی میتواند تا ۱۱۰۰ ضربه در دقیقه عملیات تخریب انجام دهد . دارای عایق دوبل بوده و قدرت ضربه آن به ۶۳ ژول میرسد . قدرت دستگاه ۲۰۰۰ ولت و دارای گارانتی ۱۲ ماه شرکت تیوا گستر درخشان میباشد .

 

جمع بندی

این چکش تخریب ماکیتا از کیفیت و بازدهی خوب و بالایی برخوردار است و بدون شک برطرف کننده نیاز های شما در بازه وزنی ۱۶-۳۲ کیلو گرم میباشد .

تلگرام