مجله خبری زودتولز

نقد و بررسی اره فارسی بر MS 305 DB میلواکی

نقد و بررسی اره فارسی بر MS 305 DB میلواکی

مقدمه

درباره شرکت تولید کننده : میلواکی از بزرگترین و پر فروش ترین برند های تولید کننده ابزارآلات صنعتی در جهان میباشد .

میلواکی برندی آمریکایی با طراحی آلمانی است ( اطلاعات بیشتر ) .

اره فارسی بر به سه نوع کلی ثابت ، ریلی و دو کاره تبدیل میشود .

اره فارسی بر دیسکی MS 305 DB میلواکی از ابزار های برجسته این شرکت به شمار میرود . در ادامه به نقد و بررسی این دستگاه می پردازیم .

طراحی دستگاه | کیفیت

photo_۲۰۱۷-۱۱-۱۱_۰۹-۳۷-۱۹اره فارسی بر MS 305 DB میلواکی هم مانند سایر دستگاه های تولید شده این شرکت از طراحی زیبا و کاربر پسند برخوردار است . رنگ این دستگاه همانند بقیه ابزارآلات برند میلبواکی ترکیب شده قرمز و مشکی ( کمی هم سفید ) میباشد . این دستگاه در وزنی متناسب طراحی شده و امکان جا به جایی دستگاه را برای شما فراهم میکند . دارای نمایشگر برای راحت کردن کار شما در زمان تنظیم زاویه تیغ میباشد . این دستگاه هم همانند سایر دستگاه های میلواکی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای ضمانت ۱۵ ماهه شرکت اطلس کوشا نیز ، هست .

 

نحوه عملکرد و مشخصات فنی

101907-7221375 (1)اره فارسی بر MS 305 DB میلواکی با نوع اره دیسکی و وزن ۲۹.۵۰۰ کیلوگرم میتواند فارسی بر مناسبی برای شما باشد . این دستگاه یک اره فارسی بر ثابت است .دارای کیسه جمع آوری براده بوده و دکمه قفل سوئیچ نیز ، دارد . قابلیت فارسی بری و برش با زاویه را هم دارد . با ۳۰۵ میلی متر اندازه تیغه و دو چراغ جهت ارائه دید بهتر به کاربر خود را دستگاه مناسب تری نیز معرفی میکند . دارای توان ۱۸۰۰ وات بوده اما قابلیت کنترل سرعت را ندارد .

 

جمع بندی

این اره فارسی بر دیسکی میلواکی هم مانند سایر دستگاه میلواکی به دلیل کیفیت و کارایی بالا طرفداران و مصرف کنندگان زیادی دارد . اگر نیاز به اره فارسی بر دارید اینجا را کلیک کنید .

ویدیو

تلگرام