مجله خبری زودتولز

دریل بتن کن آاگ

نقد و بررسی دریل بتن کن ۵ شیار ۷ کیلویی آاگ مدل KH7E

مقدمه

دریل های بتن کن شامل انواع گوناگون می باشند که در اینجا به چند مورد آن اشاره می کنیم : ساده ، چکشی و ضربه ای چکشی ، که این مدل ها در تقسیم بندی های بیشتری وجود دارد که در جهت عملیات سوراخ کاری و تخریب به بازار عرضه می‌شوند . دریل بتن کن ( AEG ) « آاِگ » از مرغوب ترین محصولات این شرکت آلمانی می باشد که به بازار صنعت عرضه شده است و به علت پتانسیل بالا و کیفیت خوب و عمر بادوام ، مورد استقبال خوبی قرار گرفته است . نام مدل این محصول ( KH7E ) است.

طراحی ، ساخت و کیفیت

aeg-2دریل بتن کن KH7E آاگ در سایز مناسب و خوش دست طراحی شده است . وزن این دستگاه ۷.۳۰۰ کیلوگرم میباشد . این دستگاه ۵ شیار بوده و از ضمانت نامه ۲۵ ماه‌ی شرکت اطلس کوشا برخوردار است . تا ۴۵ میلی متر میتواند در بتن حفاری کند و به سیستم ضد لرزش مجهز میباشد . این دستگاه دارای کلاچ ایمنی میباشد . این دستگاه آاگ از کیفیت و طول عمر مناسبی نیز ، برخوردار است .

مشخصات فنی

aeg-3

دستگاه دریل بتن کن KH7E آاگ توان ۱۵۰۰ وات دارد و در زمان بی باری تا ۳۰۰ دور در دقیقه میچرخد . قابلیت کنترل سرعت و چپ گرد راست گرد ندارد . وزن دستگاه ۷ کیلو و ۳۰۰ گرم و با ولتاژ ورودی ۲۲۰ ولت کار میکند . دریل بتن کن ۷ کیلویی آاگ کیف حمل ندارد ، همچنین این دستگاه از قابلیت چکشی پشتیبانی میکند .

جمع بندی

این دریل بتن کن KH7E آاگ که ساخت چین میباشد از کیفیت و طول عمر مناسبی برخوردار است . البته در رقابت با رقبای بزرگی همچون بوش و ماکیتا توانایی زیادی ندارد اما در رنج قیمت خود ، دستگاه مناسبی میباشد .

تلگرام