مجله خبری زودتولز

پروفیل بر GCO2000 بوش

نقد و بررسی پروفیل بر GCO2000 بوش

مقدمه

پروفیل چیست ؟

پروفیل به قطعاتی گفته میشود که بر اساس جنس و استحکام آنها طبقه بندی شده و در دو دسته کلی تو پر و تو خالی تقسیم میشوند . بیشترین مقدار پروفیل ها برای ساخت درب و پنجره ها به کار میرود .

پروفیل ها دارای اشکال مشخصی هستند . برای مثال از پروفیل های مربع و مستطیل به عنوان نرده برای درب و پنجره منازل ، کنار راه پله ها و … استفاده میشود .

از پروفیل های Z شکل در سوله ها و از پروفیل های نبشی در ساخت چارچوب درب های بزرگ آهنی استفاده میشود .

با توجه به نیاز های مختلف صنعتی نیاز به برش این پروفیل ها در سایز های مختلف و با دقت بسیار بالا میباشد . به دلیل اینکه کمترین خطا در عملیات برش امکان ایجاد تغییر شکل و بر آمدگی در پروفیل ها را به دنبال خواهد داشت و از طرفی این اتفاق در پروفیل هایی که دارای اشکال خاص می باشند، بسیار دشوار تر و مستلزم دقت بالاتر و در نتیجه صرف زمان بالاتری می باشد .

پروفیل بر GCO2000 بوش

پروفیل بر GCO2000 یکی از ابزار آلات برند معروف بوش میباشد . این دستگاه هم مانند سایر ابزار آلات خوش نام بوش از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است .

طراحی ، ساخت و کیفیت

metal-cut-off-grinder-gco-2000-93306-93306

اره پروفیل بر GCO2000 بوش ساخت چین بوده و تحت لیسانس آلمان میباشد . این دستگاه با وزن ۱۸.۰۰۰ کیلوگرم دستگاه مناسب و قابل حملی میباشد که برای جا به جایی آن به مشکلی بر نخواهید خورد .

قطر تیغه این دستگاه ۳۵۵ میلی متر میباشد .

 

مشخصات فنی

metal-cut-off-grinder-gco-2000-50422-0601b170l0

این پروفیل بر مجهز به موتور قدرتمند ۲۰۰۰ وات و ولتاژ ورودی ۲۲۰ ولت میباشد . در زمان بی باری تا ۳۵۰۰ دور در دقیقه میچرخد و قطر تیغه آن ۳۵۵ میلی متر است . طراحی آرگونومیک دارد و دارای قفل محور میباشد . این دستگاه هم مانند سایر ابزارآلات بوش از گارانتی ۱۲ ماه شرکت بوش تجارت پارس برخوردار است . مهم ترین ویژگی این دستگاه طول عمر بالای آن میباشد .

 

جمع بندی

پروفیل بر GCO2000 بوش هم مانند سایر ابزار های این برند میتواند نیاز های شما را در زمینه پروفیل بری فراهم کند و با قیمت مناسب نسبت به کارکرد و کارایی هایش و همچنین نسبت به طول عمرش ، مصرف کننده را راضی نگه میدارد .

ویدیو

تلگرام