مجله خبری زودتولز

آچار بکس GDS24 بوش

نقد و بررسی آچار بکس GDS24 بوش

مقدمه

آچار بکس چیست ؟

این آچار نوعی آچار تک دسته است . بعضی از سری های آچار این سری ها یک طرفشان یک سوراخ چهارگوش دارد . و در طرف دیگر هر کدام نری یا مادگی انواع اشکال پیچ و مهره ها در سایز های مختلف قرار دارد .

نقد و بررسی آچار بکس GDS24 بوش

تولید کننده

بوش از قدیمی ترین ، بهترین و بزرگ ترین برند های تولید کننده ابزارآلات در جهان میباشد . این شرکت که توسط رابرت بوش (شرکت خوشه ای) پایه گذاری شد هم اکنون بیش از ۳۹۰ هزار کارمند دارد ( مطالعه بیشتر ) .

آچار بکس ها را میتوان در دسته های مختلفی قرار داد . مانند : آچار بکس بادی ، برقی ، دستی و … .

آچار بکس GDS24 بوش یکی از محصولات این برند معروف و پرطرفدار میباشد .

طراحی ، ساخت و کیفیت

boxasasآچار بکس GDS24 بوش هم همانند سایر ابزارآلات بوش از ترکیب رنگی آبی ، مشکی و بخشی هم نقره ای ساخته شده است . کیفیت و طول عمر دستگاه بالا بوده و دارای خدمات پس از فروش بوش میباشد . این محصول ساخته شده در چین و تحت لیسانس بوش آلمان میباشد . این محصول در رده محصولات درجه یک چینی قرار میگیرد و عمر بالایی دارد .

 

مشخصات فنی و عملکرد دستگاه

boasdasdآچار بکس مدل GDS24 دارای قابلیت چپ گرد و راست گرد می باشد . این آچار مجهز به موتور قدررتمند ۸۰۰ وات و سرعت ۹۵۰ دور در دقیقه در حالت بی باری است . همچنین این محصول با ضمانت نامه ۱۲ ماه بوش تجارت پارس ارائه می گردد .

 

جمع بندی

اگر نیاز به یک آچار بکس برقی دارید ، میتونید روی آچار بکس برقی بوش حساب کنید ! آچار بکسی قوی ، با طول عمر بالا و گارانتی ۱۲ ماه بوش تجارت پارس .

برای خرید آچار بکس GDS24 بوش کلیک کنید .

تلگرام