مجله خبری زودتولز

نقد و بررسی دریل پیچ گوشتی شارژی TE-CD 12 Li آینهل

نقد و بررسی دریل پیچ گوشتی شارژی TE-CD 12 Li آینهل

مقدمه

دریل ها انواع مختلفی دارند . دریل های شارژی برقی ، بنزینی و … . خوده دریل های شارژی به دسته های مختلف دریل شارژی ساده ، دریل شارژی چکشی ، دریل شارژی ، دریل بتن کن ضربه ای شارژی ، دریل سرکج شارژی ، دریل پیچ گوشتی شارژی و … تقسیم میشوند .

درباره شرکت : در سال ۱۹۶۴ هانس آینهل ، که تا آن زمان مالک یکی از کسب و کارهای نصب و راه اندازی در شهر لانداو آن در ایزار از برادر زاده خود جوزف تانهابر خواست که شرکتش را بر عهده بگیرد …

طراحی ، ساخت ، کیفیت

53697412338536584425دریل پیچ گوشتی شارژی TE-CD 12 Li آینهل از طراحی ارگونومیک بهره میبرد که رابط کاربری مناسب تر و بهینه تری دارد . دستگاه دارای چراغ قوه جهت کار در تاریکی بوده و دارای کلید الکترونیک دقیق جهت تنظیم سرعت میباشد . دسته نرم و ضد لغزش نیز از امکانات مناسب این دستگاه میباشد . از مهمترین ویژگی های دریل پیچ گوشتی شارژی TE-CD 12 Li آینهل میتوان به قابلیت سریع شارژ بودن آن اشاره کرد که میتواند در حدود یک ساعت دستگاه را به طور کامل شارژ کند .

 

نحوه عملکرد و مشخصات فنی

84632458521445227این دریل پیچگوشتی آینهل هم مانند سایر ابزارآلات آینهل عملکرد مناسبی دارد . با باطری لیتیوم کار میکند و دارای دو گیربکس جهت افزایش قدرت میباشد .

چرخ دنده فلزی دارد و از ترکمتر ۱۸ حالته بهره میبرد . حداکثر نیروی گشتاور این دستگاه به ۲۵۰ نیوتن بر متر میرسد . از ویژگی های مناسب دیگر این دستگاه دکمه الکترونیک دقیق جهت تنظیم سرعت میباشد . یک عدد باطری یدک نیز دارد .

تلگرام