مجله خبری زودتولز

نقد و بررسی دریل بتن کن ۵ شیار MH5G آاگ

مقدمه

دریل های بتن کن شامل انواع گوناگون می باشند که در اینجا به چند مورد آن اشاره می کنیم : ساده ، چکشی و ضربه ای چکشی ، که این مدل ها در تقسیم بندی های بیشتری وجود دارد که در جهت عملیات سوراخ کاری و تخریب به بازار عرضه می‌شوند . دریل بتن کن ( AEG ) « آاِگ » از مرغوب ترین محصولات این شرکت آلمانی می باشد که به بازار صنعت عرضه شده است و به علت پتانسیل بالا و کیفیت خوب و عمر بادوام ، مورد استقبال خوبی قرار گرفته است . نام مدل این محصول ( MH5G ) است .

طراحی ، ساخت و کیفیت

MH_5G--Hero_03344313دریل بتن کن MH5G آاگ در سایز مناسب و خوش دست طراحی شده است . وزن این دستگاه ۵.۹۰۰ کیلوگرم میباشد . این دستگاه ۵ شیار بوده و از ضمانت نامه ۲۵ ماه‌ی شرکت اطلس کوشا برخوردار است . کابل ۴ متری دارد و به سیستم ضد لرزش مجهز میباشد . این دستگاه دارای کلاچ ایمنی میباشد . این دستگاه آاگ از کیفیت و طول عمر مناسبی نیز ، برخوردار است .

 

مشخصات فنی

product_596_1423897931_31349دستگاه دریل بتن کن MH5G آاگ توان ۱۱۰۰ وات دارد و در زمان بی باری تا ۳۰۰۰ دور در دقیقه میچرخد . قابلیت کنترل سرعت و چپ گرد راست گرد ندارد . وزن دستگاه ۵ کیلو و ۹۰۰ گرم و با ولتاژ ورودی ۲۲۰ ولت کار میکند . دریل بتن کن ۵ کیلویی آاگ کیف حمل ندارد .

تلگرام