مجله خبری زودتولز

تاریخچه کرس

کرس (kress) یک شرکت آلمانی می باشد که دفتر مرکزی آن در شهر Bisingen آلمان می باشد. این شرکت به تولید ابزارآلات برقی شهرت دارد. شرکت کرس در سال ۱۹۲۸ تاسیس شده است و از قدیمی ترین شرکت ها در عرصه تولید ابزار محسوب می شوند.

تاریخچه

در سال ۱۹۲۸ کرس کارگاه تاسیسات الکتریکی خود را در نزدیکی شهر Lustnau همراه با یک کارگاه آموزشی برای الکتریک خودرو تاسیس کرد. در سال ۱۹۲۹ کرس شروع به توسعه و ساخت موتورهای کوچک برای ولتاژ DC و AC کرد.

در سال ۱۹۶۰ یک کارخانه جدید در شهر Bisingen تاسیس کردند، اما کارخانه اصلی تا سال ۱۹۸۳ در شهر Lustnau باقی ماند. کرس در سال ۱۹۶۴ شروع به تولید دستگاه های چند منظوره برای حفاری، چرخش، برش، فرز و دریل کرد. از سال ۱۳۶۹ کرس یک مجموعه کامل از ابزارآلات برقی را به بازار ارائه داد.

کرس در سال ۱۹۷۹ شرکت توسعه و تولید CEKA را به عنوان یک شرکت تابعه گروه KRESS در شهر Wattwil کشور سوئیس تاسیس کرد. در بین سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۵ شعبه های شرکت کرس در فرانسه، روسیه، هنگ کنگ و بلغارستان تاسیس شد.

شرکت کرس

کرس انواع ابزارآلات بی سیم، دریل چکشی، دریل پیچگوشتی و همچنین فرز و پیچگوشتی خشابی تولید می کند. کرس در بیش از ۶۰ کشور جهان نمایندگی دارد و محصولات خود را از طریق نمایندگی های تخصصی به فروش می رساند. همچینین یک تامین کننده برای سایر برندها محسوب می شود.

در اواسط سپتامبر ۲۰۱۲، شرکت کرس برای فرار از برشکستگی نتوانست انتظارات مالی صاحبان خود را برآورده کند. این موضوع باعث شد عملیات انتقال شرکت به صاحبان جدید صورت بگیرد. صاحبان جدید سهامداران شرکت Balinger company Krug و شرکت Priester GmbH و شرکت Co.KG. Dieter C. Kress بودند.  در فوریه ۲۰۱۵ اعلام شد که شرکت سرمایه گذاری Callista Private Equity GmbH & Co. KG 100 درصد سهام کرس را خریداری کردند. در این زمینه Zube (مدیر عملیاتی شرکت Callista) به عنوان مدیر عامل جدید شرکت کرس انتخاب شد.

 

این مطلب به صورت انحصاری توسط تیم زودتولز تهیه و منتشر شده است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع خلاف قوانین کپی رایت می باشد.

تلگرام